شهرداری ها و دهیاری های هرمزگان موظف به حمایت از تیم های حاضر در لیگ های ورزشی کشور شدند

به گزارش مجله سیاران، خبرنگاران/هرمزگان استاندار هرمزگان گفت: تخصیص 70 درصد بودجه مصوب سال جاری استان هرمزگان رقمی بسیار خوب و امیدوار کننده است و موجب نشاط و تحرک در اجرای پروژه های عمرانی و توسعه ای استان شده است.

شهرداری ها و دهیاری های هرمزگان موظف به حمایت از تیم های حاضر در لیگ های ورزشی کشور شدند

فریدون همتی شب گذشته(دوم اسفندماه) در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان هرمزگان با اشاره به عملکرد دستگاه های اجرایی استان در راستای استفاده از ظرفیت تهاتر برای پرداخت مطالبات پیمانکاران پروژه های عمرانی و تامین هزینه های جاری، مطرح کرد: تا به امروز 114 میلیارد تومان از این محل در استان اقدام شده که در مجموع 89 میلیارد تومان آن در طرح های استانی و ملی پذیرفته شده است.

وی ادامه داد: از مجموع اعتبارات تهاتر پذیرفته شده، 55 میلیارد تومان مربوط به طرح های استانی است که 41 میلیارد تومان آن هزینه های عمرانی و 11 میلیارد تومان هزینه های جاری و علاوه بر آن 34 میلیارد تومان نیز در سطح پروژه های ملی پذیرفته شده است که همه این ارقام علاوه بر بودجه مصوب استان می باشد.

استاندارد هرمزگان اضافه کرد: از مجموع هزار و 522 میلیارد تومان بودجه مصوب استان هرمزگان برای سال 99 تا به امروز هزار و 60 میلیارد تومان تخصیص یافته است که شامل 70 درصد می شود و رقم بسیار خوبی نسبت به سال های گذشته است.

همتی شرح داد: با وجود تحریم ها و عدم ورود درآمدهای نفتی به بودجه کشور، اما با ابزارهای اقتصادی مختلفی که توسط دولت و مجلس در قانون بودجه پیش بینی شده است، 70 درصد بودجه مصوب استان هرمزگان در سال جاری تخصیص یافته است و علاوه بر این بودجه های دیگری از محل منابع ملی نیز در طول سال جاری به هرمزگان اختصاص داده شده است.

وی گفت: تخصیص 70 درصد بودجه مصوب سال جاری استان هرمزگان رقمی بسیار خوب و امیدوار کننده است و موجب نشاط و تحرک در اجرای پروژه های عمرانی و توسعه ای استان شده است که توسط دولت در راستای ایجاد زیرساخت های مختلف در هرمزگان در حال اجراست.

استاندار هرمزگان در ادامه به پروژه سایت پرورش میگوی مهرگان در شهرستان بندرلنگه اشاره کرد و بیان داشت: این سایت بزرگ با وسعت هشت هزار و 800 هکتار پس از بررسی ها و پیگیری های مختلف و تفاهم با مجموعه سازمان اقتصادی کوثر وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران، با سرمایه گذاری چهار هزار میلیارد تومانی توسط این سازمان فعال می شود و 20 هزار شغل نیز در این سایت ایجاد خواهد شد.

همتی گفت: با استفاده از ظرفیت سازمان اقتصادی کوثر، عملیات این کار بزرگ در سایت پرورش میگوی مهرگان به زودی آغاز می شود و سایر متقاضیان بومی در شهرستان بندرلنگه نیز در اولویت مشارکت در این پروژه قرار دارند که می توانند با مجموعه سازمان اقتصادی کوثر همکاری داشته باشند.

وی همچنین از تصویب کمک شهرداری ها و دهکمک های استان هرمزگان به حوزه ورزش حرفه ای استان خبر داد و اضافه کرد: تمامی شهرداری ها و دهکمک های استان هرمزگان موظف هستند، طبق دستورالعملی که از سوی معاونت عمرانی استانداری به آنها ابلاغ می شود، به تامین هزینه های تیم های ورزشی مختلف آقایان و بانوان هرمزگان در لیگ های کشوری شامل برتر و دسته های 1 و 2 و 3 در حوزه استحفاظی خود، کمک کنند.

استاندار هرمزگان اضافه کرد: باید با کمک به تیم های ورزشی در مناطق مختلف استان، شرایط شکوفایی استعدادهای ورزشی هرمزگان را فراهم کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 اسفند 1399 بروزرسانی: 30 اسفند 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 926

به "شهرداری ها و دهیاری های هرمزگان موظف به حمایت از تیم های حاضر در لیگ های ورزشی کشور شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرداری ها و دهیاری های هرمزگان موظف به حمایت از تیم های حاضر در لیگ های ورزشی کشور شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید