شرط توافق قاسمی نژاد و استقلال مشخص شد

به گزارش مجله سیاران، امین قاسمی نژاد در نیم فصل لیگ بیستم مورد توجه تیم فوتبال استقلال قرار گرفت و حتی چند مرتبه به دفتر این باشگاه هم مراجعه کرد. در همین حال قاسمی نژاد به واسطه اینکه 1/5 فصل دیگر با تیم پدیده خراسان قرارداد دارد، نتوانست رضایتنامه اش را دریافت و به جمع شاگردان مجیدی اضافه شود.

شرط توافق قاسمی نژاد و استقلال مشخص شد

در لیست بازیکنان استقلال، شیخ دیاباته، ارسلان مطهری، آرمان رمضانی و مهدی قایدی به عنوان مهاجم حضور دارند. از جمع 4 نفره مهاجمان استقلال احتمال خروج قایدی و دیاباته در سرانجام لیگ بعید نیست. قایدی در حالی با پیشنهاد انتقال به تیم های خارجی روبه رو است که باشگاه استقلال هم قصد دارد پیش از سرانجام قرارداد مهاجم بوشهری اش (بازیکن آزاد شدن) از سود انتقال این بازیکن استفاده کند. ادامه حضور دیاباته در جمع شاگردان مجیدی نیز به پیشنهاد تیم های حوزه خلیج فارس بستگی دارد.

در این میان خبر توافق احتمالی امین قاسمی نژاد با آبی پوشان در سرانجام لیگ بیستم مطرح شده است. از آنجا که در سرانجام فصل، باز هم قاسمی نژاد تحت قرارداد پدیده است تا مبلغ رضایتنامه اش را نپردازد، انتقالش قطعی نیست و این خبر تنها در حد حدس مجازی است. مبلغی که به نظر می رسد با توجه به ارزش روز و نقدی باید پرداخت شود، وگرنه انتقال این بازیکن به بُن بست می خورد.

میزان

منبع: فرارو
انتشار: 5 خرداد 1400 بروزرسانی: 5 خرداد 1400 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 1049

به "شرط توافق قاسمی نژاد و استقلال مشخص شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط توافق قاسمی نژاد و استقلال مشخص شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید