سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران منصوب شد

به گزارش مجله سیاران، شهردار تهران در دو حکم جداگانه محمود ترفع را به سمت سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه و پیمان سنندجی را به سمت مشاور شهردار در امور حمل و نقل و اتوبوسرانی منصوب کرد.

سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران منصوب شد

به گزارش مجله سیاران به نقل از شهرنوشت، پیروز حناچی در حکمی محمود تبرطرف را به سمت سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه منصوب کرد. در متن حکم شهردار تهران این چنین آمده است:

با توجه به سوابق، تخصص، تعهد و تجارب جناب عالی، به موجب این حکم شما را به سمت سرپرست شرکت واحد اتوبوس رانی تهران و حومه منصوب می نمایم. امید است بر اساس اسناد فرادست و برنامه های مصوب شهرداری تهران، در راستای ارتقای سطح کیفی و رفاه شهروندان، در انجام خدمت رسانی کوشش نمایید و در هماهنگی با معاونت حمل و نقل و ترافیک، سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، نسبت به برنامه ریزی، اطمینان از حسن اجرای امور، حفظ منافع، سرمایه، اموال شرکت و برطرف موانع، همه توان و تجریه خویش را در راستای تحقق شعار تهران، شهری برای همه به کار گیرید.

حناچی در حکمی دیگر پیمان سنندجی را به سمت مشاور شهردار در امور حمل و نقل و اتوبوسرانی منصوب کرد. در متن حکم حناچی این چنین آمده است: نظر به تعهد، سوابق و تجارب جناب عالی به موجب این حکم شما را به سمت مشاور شهردار در امور حمل و نقل و اتوبوسرانی منصوب می نمایم. امیدوارم با استعانت از پروردگار یکتا در راستای تحقق شعار تهران، شهری برای همه موجبات ارائه خدمت مفید و موثر به شهروندان عزیز تهران را فراهم آورید.

سنندجی پیش از این مسئولیت شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه را برعهده داشت و با اعلام خبر فروش ساعتی جایگاه اتوبوس های خط های مهم در ساعت های شلوغی بسیار خبرساز شده بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 3

به "سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید