رئیس دانشگاه علم و صنعت: چند ماه تا تکمیل پروژه ماهواره ظفر2 زمان احتیاج داریم

به گزارش مجله سیاران، رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران با بیان اینکه پیشرفت های علم و فناوری در این دانشگاه با سرعت زیادی همراه است، گفت: ماهواره ظفر 2 هنوز تحویل سازمان فضایی نشده و اکنون در حال آماده سازی است.

رئیس دانشگاه علم و صنعت: چند ماه تا تکمیل پروژه ماهواره ظفر2 زمان احتیاج داریم

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

جبارعلی ذاکری رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران در مصاحبه با فارس، با تأکید بر این که چند ماه تا تکمیل پروژه ماهواره ظفر2 زمان احتیاج داریم، گفت: ماهواره ظفر2 در حال حاضر توسط 93 دانشمند و نخبه ایرانی به طور مستقیم در حال آماده سازی است که پیش بینی می گردد تا تکمیل کامل این پروژه چندین ماه زمان احتیاج داریم.

* فعالیت شبانه روزی در آماده سازی ماهواره ظفر2

وی اضافه نمود: زمان دقیق تحویل ماهواره ظفر2 به سازمان فضایی هنوز تعیین نیست چراکه در این رابطه باید سازمان فضایی تصمیم گیری کند این در حالی است که فعالیت بر روی این پروژه ملی به صورت شبانه روزی انجام می گردد.

* دانشجویان تحصیلات تکمیلی به طور غیرمستقیم در ساخت ماهواره ظفر2 فعالیت می نمایند

ذاکری توضیح داد: تعداد زیادی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی به طور غیرمستقیم در کنار دانشمندان و نبخگان ایرانی بر روی ساخت ماهواره ظفر2 فعالیت می نمایند.

منبع: انتخاب
انتشار: 1 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 565

به "رئیس دانشگاه علم و صنعت: چند ماه تا تکمیل پروژه ماهواره ظفر2 زمان احتیاج داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس دانشگاه علم و صنعت: چند ماه تا تکمیل پروژه ماهواره ظفر2 زمان احتیاج داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید