دو انتصاب در سی ونهمین جشنواره تئاتر فجر

به گزارش مجله سیاران، تهران (پانا) - محسن بابایی ربیعی به عنوان مدیر دبیرخانه و دستیار دبیر و مهدی دوایی به عنوان مدیر هنری سی ونهمین جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند.

دو انتصاب در سی ونهمین جشنواره تئاتر فجر

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، حسین مسافرآستانه طی دو حکم جداگانه محسن بابایی ربیعی را به عنوان مدیر دبیرخانه و دستیار دبیر و مهدی دوایی را به عنوان مدیر هنری سی ونهمین جشنواره تئاتر فجر معرفی کرد.

متن حکم دبیر سی ونهمین جشنواره تئاتر فجر خطاب به محسن بابایی ربیعی چنین است:

نظر به تجربیات ارزشمند و شایستگی جنابعالی در برگزاری جشنواره های متعدد فرهنگی و هنری؛ شما را به عنوان مدیر دبیرخانه و دستیار دبیر سی ونهمین جشنواره تئاتر فجر منصوب می نمایم. امیدوارم با آگاهی، خلاقیت و توفیقات الهی در انجام امور محوله پیروز باشید.

محسن بابایی ربیعی دارای مدرک کارشناسی ارشد نمایش از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران است. داوری در جشنواره های منطقه ای و سراسری، معاونت آموزش و پژوهش انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، دبیری کمیته علمی دومین و چهارمین همایش پژوهشی تئاتر مقاومت، سردبیری دو ماهنامه نقش صحنه و سایت جشنواره بین المللی تئاتر فجر، مشاور هنری موسسه رسانه های تصویری، مدیر هنری دو دوره جشنواره بین المللی فیلم یاس، مدیر برنامه ریزی سی وچهارمین جشنواره بین المللی فیلم فجر و ... بخشی از فعالیت های اوست.

متن حکم حسین مسافرآستانه خطاب به مهدی دوایی چنین است:

نظر به تجربیات ارزشمند و شایستگی جنابعالی؛ شما را به عنوان مدیر هنری سی ونهمین جشنواره تئاتر فجر منصوب می نمایم. امیدوارم با آگاهی، خلاقیت و توفیقات الهی در انجام امور محوله پیروز باشید.

مهدی دوایی مدیر هنری، فیلمساز و طراح گرافیک، دارای مدرک کارشناسی طراحی گرافیک از دانشکده هنر و معماری و کارشناسی ارشد تهیه کنندگی و کارگردانی از دانشکده صداوسیما است. دوایی فعالیت حرفه ای خود را از سال 1378 شروع کرد و در این دو دهه به عنوان مدیر هنری، مشاور، طراح و فیلمساز با سازمان ها و مجموعه های مختلفی تجربه همکاری و تا به امروز طراحی پوستر بیش از یک صد نمایش را بر عهده داشته است. عضویت در هیئت داوری رویدادها و جشنواره های گوناگون داخلی و خارجی بخش دیگری از کارنامه کاری اوست.

سی ونهمین جشنواره تئاتر فجر در امسال به دبیری حسین مسافرآستانه برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 15 آذر 1399 بروزرسانی: 15 آذر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 719

به "دو انتصاب در سی ونهمین جشنواره تئاتر فجر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو انتصاب در سی ونهمین جشنواره تئاتر فجر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید