دست پرسپولیس برای حریفان رو شده است، باید با طارمی جلسه می گذاشتند

به گزارش مجله سیاران، بهنام ابوالقاسم پور در مصاحبه با خبرنگاران، در خصوص عملکرد پرسپولیس در چهار هفته ابتدایی لیگ برتر فوتبال، گفت: عملکرد پرسپولیس در جابجایی ضعیف بود. این تیم بازیکنان خیلی مهمی را از دست داد. آنچه در هفته های ابتدایی لیگ برتر شاهد بودیم این است که بازیکنان تازه نتوانستند در حد و اندازه های قبلی باشند.

دست پرسپولیس برای حریفان رو شده است، باید با طارمی جلسه می گذاشتند

مهاجم پیشین پرسپولیس تاکید کرد: ضمن اینکه فکر می کنم وقتش است پرسپولیس تغییر تاکتیک دهد. حریفان پرسپولیس می دانند این تیم با چه رویکرد و تاکتیکی بازی می کنند. به همین علت دست یحیی گل محمدی رو شده است و با توجه به بضاعت فعلی که دارد نیاز به تغییر تاکتیک دارد.

ابوالقاسم پور همچنین در خصوص اتفاقات رخ داده در تیم ملی ایران بین مهدی طارمی و دراگان اسکوچیچ گفت: موضوع را باید در همان روزهای ابتدایی مدیریت می کردند. اتفاق خاصی نیفتاده بود که آن را بزرگ کردند. اگر قرار بر هر نوع برخوردی هم بود باید در قالب گفتگو حل می شود.

وی با اشاره به تماس مربیان تیم ملی ایران با طارمی تاکید کرد: اصلاً این کار از سوی مربیان هم نباید انجام می شد. باید جلسه ای مشترک از طریق بخش مدیریتی تیم ملی و فدراسیون فوتبال شکل می گرفت تا بحث مطرح شده به شکل صحیح حل و فصل می شد. منظورم این نیست که رفتار طارمی را نادیده بگیرند بلکه باید او را متوجه جایگاهی که داشت می کردند و حتی اگر لازم بود برخوردهای محکم تری هم از سوی فدراسیون اتفاق می افتاد.

پیشکسوت فوتبال ایران اضافه کرد: با یک تماس تلفنی که نباید موضوع به وجود آمده را مدیریت کرد. حل سوء تفاهم با ستاره ای که در اروپا می درخشد با تماس تلفنی نیست بلکه حفظ احترام متقابل برای ارکان تیم ملی ایران است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 دی 1400 بروزرسانی: 3 دی 1400 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 1321

به "دست پرسپولیس برای حریفان رو شده است، باید با طارمی جلسه می گذاشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دست پرسپولیس برای حریفان رو شده است، باید با طارمی جلسه می گذاشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید