درخواست فرماندار مرند برای صرفه جویی در مصرف آب

به گزارش مجله سیاران، فرماندار شهرستان ویژه مرند با اشاره به مصرف زیاد آب در روزهای گذشته گفت: برای جلوگیری از کمبود و قطعی در روزهای پیش رو، مصرف آب در شهرستان باید مدیریت شود.

درخواست فرماندار مرند برای صرفه جویی در مصرف آب

به گزارش مجله سیاران به نقل از باشگاه مجله سیاران، گرشاسبی فرماندار شهرستان ویژه مرند با اشاره به مصرف زیاد آب در روزهای گذشته گفت: برای جلوگیری از کمبود و قطعی در روزهای پیش رو، مصرف آب در شهرستان باید مدیریت شود.

گرشاسبی افزود: به دنبال انتشار ویروس کرونا و به جهت رعایت بهداشت فردی، مصرف آب شهفرایندان به شدت افزایش یافته و با توجه به همزمانی آن با ایام پایانی سال و نظافت منازل، افزایش بی رویه مصرف آب اتفاق افتاده است.

او افزود: درصد ورودی آب به شبکه توزیع شهرستان نسبت به سال قبل افزایش داشته و لازم است مردم مصرف آب را مدیریت کنند.

فرماندار مرند گفت: از مردم درخواست داریم تا فرایند مدیریت مصرف آب را در روزهای پیش رو جدی گرفته و در مصرف آب صرفه جویی کنند. او گفت: با توجه به همزمانی انجام سنت خانه تکانی و رعایت بهداشت فردی در مقابله با بیماری کرونا، مصرف آب افزایش پیدا کرده است که باید برای دچار نشدن به بحران توجه لازم را به نحوه مصرف آب داشته باشیم.

رئیس شورای حفاظت از منابع آب شهرستان مرند از شهفرایندان خواست تا از مصارف غیرضروری و خانه تکانی در این ایام خودداری و در کنار رعایت بهداشت فردی در مقابله با کرونا، زمان استفاده از آب را کوتاه کنند.

شهرستان مرند با 250 هزار نفر جمعیت در 70 کیلومتری شمال غرب تبریز واقع است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 277

به "درخواست فرماندار مرند برای صرفه جویی در مصرف آب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست فرماندار مرند برای صرفه جویی در مصرف آب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید