دبیرکل جدید جمعیت هلال احمر منصوب شد

به گزارش مجله سیاران، در حکم دکتر کریم همتی برای دکتر قوسیان مقدم آمده است:

دبیرکل جدید جمعیت هلال احمر منصوب شد

برادر ارجمند جناب آقای دکتر محمدحسن قوسیان مقدم

با عنایت به مراتب تعهد، توانمندی، شایستگی و تجربیات ارزنده جنابعالی و در اجرای بند یک از ماده 9 قانون اساسنامه جمعیت، به موجب این ابلاغ به عنوان دبیرکل جمعیت هلال احمر منصوب می شوید.

با توجه به اهمیت و گستردگی وظایف و کارکرد های این حوزه از جنابعالی انتظار دارم با هماهنگی مستمر با اینجانب و ضمن توجه به مأموریت های ملی و فراملی جمعیت با استفاده از تمام توان علمی و اجرایی خویش و بهره گیری از ظرفیت های درون و برون سازمانی با تعامل و همکاری سازنده و استفاده از نظرات صاحبنظران و کارشناسان، برنامه ریزی و هماهنگی امور اداری و اجرایی سازمان ها، معاونت ها و استان ها، نظارت بر فرآیند اجرایی کار ها و قوانین و مقررات اداری و اقتصادی و آئین نامه های جمعیت، پیگیری نظام مند و اصولی امور و وظایف ارجاعی و توسعه بیش از پیش فعالیت های جمعیت را جزء دغدغه های اصلی خویش قرار داده و ضمن ارتقاء عزتمندی و رعایت مصالح عالیه جمعیت درتمامی موارد، گزارش اقدامات را به طور مستمر به اینجانب ارائه نمائید.

بالندگی و توفیق روزافزون جنابعالی را در خدمت به مردم شریف ایران اسلامی در جهت اهداف والای جمعیت هلال احمر را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، لازم به ذکر است؛ دکتر قوسیان مقدم از سال 1370 عضو هیات علمی دانشگاه است و دکترای تخصصی کلینیکال پاتولوژی از دانشگاه تهران دارد. وی از سال 1380 تا 1383 رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر بود و در سال 83 و 84، نیز دبیرکلی جمعیت هلال احمر را بر عهده داشت.

او در هنگام زلزله بم، مدتی فرمانده ارشد هلال احمر مستقر در بم و سپس به مدت دو سال نیز عضو ستاد مرکزی امدادرسانی در زلزله بم بود.

منبع: فرارو
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 437

به "دبیرکل جدید جمعیت هلال احمر منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیرکل جدید جمعیت هلال احمر منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید