(تصاویر) عملیات دستگیری حامیان داعش در روسیه

به گزارش مجله سیاران، روابط عمومی سازمان امنیت فدرال روسیه روز سه شنبه در بیانیه ای اظهار داشت: سازمان امنیت فدرال روسیه با همکاری سازمان نظارت اقتصادی روسیه (روس فین مانیتورینگ) از فعالیت شبکه ای از حامیان گروه تروریستی داعش در منطقه کریمه و جمهوری تاتارستان جلوگیری کرد.

(تصاویر) عملیات دستگیری حامیان داعش در روسیه

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگاران، در بیانیه گفته شده است: اعضای این گروه بین سال های 2015 و 2019 در شبکه اینترنتی جامعه ای را بوجود آورده بود که تحت پوشش امور خیریه یاری اقتصادی برای احتیاج های گروه تروریستی داعش جمع آوری می کرد.

سازمان امنیت فدرال روسیه در بیانیه خود به تعداد افراد دستگیر شده اشاره نکرده و فقط گفته شده که از محل سکونت آن ها وسایل مخابراتی، چند دستگاه رایانه و نیز وسایل حمل اطلاعات (فلش کارت و غیره) به دست آمده و تحقیقات در خصوص افراد بازداشت شده جریان دارد و در خصوص آن ها پرونده کیفری گشوده شده است.

در سال های اخیر در روسیه ده ها عضو و طرفدار گروه تروریستی داعش توسط ماموران امنیتی دستگیر یا کشته شدند که بعضی از آنان با سرکرده تروریست ها در عراق و سوریه ارتباط مستقیم داشتند و از آن ها برای اجرای عملیات تروریستی در روسیه دستور می گرفتند.

منبع: فرارو
انتشار: 22 اسفند 1399 بروزرسانی: 22 اسفند 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 910

به "(تصاویر) عملیات دستگیری حامیان داعش در روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) عملیات دستگیری حامیان داعش در روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید