بیمارستان های تهران آماده موج جدید کرونا باشند خبرنگاران

به گزارش مجله سیاران، معاون درمان وزارت بهداشت، بر لزوم آمادگی بیمارستان های پایتخت برای مواجهه با پیک بعدی کرونا تاکید کرد.

بیمارستان های تهران آماده موج جدید کرونا باشند خبرنگاران

به گزارش خبرنگاران، در جلسه ای که با حضور معاون درمان وزارت بهداشت و فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران برگزار شد، شرایط تخت های مراکز درمانی تهران برای مواجهه با پیک های بعدی کرونا مورد بررسی قرار گرفت.

قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت، با اشاره به لزوم آمادگی تمامی بیمارستان های استان تهران برای مواجهه با پیک های بعدی کرونا، شرایط تخت های درمانی در مراکز درمانی استان را مورد بررسی قرار داد.

علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران نیز با اشاره به ضرورت ارائه خدمات به همه بیماران، به ارائه نکاتی درباره چگونگی تخصیص تخت های درمانی به بیماران کرونایی پرداخت.

در ادامه این جلسه که با حضور رضا گل پیرا سرپرست دفتر مدیریت بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی وزارت بهداشت، محمد تقی طالبیان معاون اجرایی معاونت درمان وزارت بهداشت، حبیب ملک پور سرپرست مرکز نظارت و اعتبار بخشی امور درمان وزارت بهداشت و جمعی از مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد، ظرفیت ها، نیازها و چالش های مراکز درمانی استان برای مقابله با پیک های بعدی کرونا مورد بررسی قرار گرفت و درباره مدیریت تخت های درمانی بحث و تبادل نظر شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 فروردین 1400 بروزرسانی: 30 فروردین 1400 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 986

به "بیمارستان های تهران آماده موج جدید کرونا باشند خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیمارستان های تهران آماده موج جدید کرونا باشند خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید