برگزاری مسابقات لیفت قهرمانی کشور

به گزارش مجله سیاران، مسابقات لیفت قهرمانی کشور از فردا (چهارشنبه) برگزار می شود.

برگزاری مسابقات لیفت قهرمانی کشور

به گزارش خبرنگاران، مسابقات لیفت بدون لوازم قهرمانی کشور از فردا چهارشنبه 11 لغایت 13 دی ماه در رده های سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان به میزبانی هیئت بدنسازی و پرورش اندام منطقه ویژه اقتصادی ایرانیان(شهر آیلند) و زیر نظر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران برگزار می شود.

بابک غضبانی مربی قدیمی قوی ترین مردان و پاورلیفتینگ و همچنین دبیر wpc (حرفه ای های پاورلیفتینگ) در خصوص برگزار مسابقات قهرمانی کشور گفت: قبل از آغاز مسابقات از مجموعه شهر آیلند بازدید کردیم و امکانات بسیار خوبی برای برگزاری مسابقات فراهم است و امیدواریم که بتوانیم در بهترین شرایط این مسابقات را برگزار کنیم.

وی اضافه کرد: هر ساله مسابقات لیفت نسبت به دیگر رشته های قدرتی از استقبال بهتری برخوردار است و امسال هم پیش بینی می کنیم بیش از 400 شرکت کننده از سراسر کشور در رده های سنی مختلف با یکدیگر به رقابت بپردازند.

امیر توکلی، سرپرست هیئت بدنسازی و پرورش اندام منطقه ویژه اقتصادی ایرانیان که خود از قهرمانان آسیایی و جهانی این رشته ورزشی محسوب می شود و میزبانی مسابقات را برعهده دارند نیز در خصوص برگزاری مسابقات لیفت قهرمانی کشور اظهارداشت: بسیار شادمانم که در این مجموعه حرفه ای میزبان مسابقات قهرمانی کشور هستیم و تلاش می کنیم به بهترین شکل ممکن این رقابتها را برگزار نماییم تا این مرحله نیز با حمایت مدیران ارشد شهر آیلند خصوصا آقای مهندس موسوی بهترین شرایط را برای برگزاری هرچه بهتر مسابقات قهرمانی کشور فراهم کرده ایم و امیدواریم که با امکاناتی که در اختیار داریم مسابقات با سطح کیفی و فنی بسیار مناسب برگزار کنیم.

وی در ادامه اضافه کرد: برنامه های زیادی برای هیئت بدنسازی و پرورش اندام منطقه ویژه اقتصادی ایرانیان(آیلند) در نظر داریم و به امید خدا در آینده شاهد برگزاری مسابقات معتبر زیادی در سطح کشوری و بین المللی در این مجموعه حرفه ای ورزشی خواهیم بود.

در ادامه پورحسین مدیر منطقه ویژه اقتصادی ایرانیان نیز گفت: این منطقه از سال 1389 با گرایش گردشگری و ورزشی اولین منطقه ای است که با این گرایش ایجاد شده و خوشبختانه بسیاری از زیر ساخت های مجموعه به بهره برداری رسیده از جمله موتور اسپرت و پیست های بین المللی ما که در سال گذشته نزدیک به 60 رویداد ملی و بین المللی را با کیفیت بسیار مطلوب میزبانی کردند. در اینجا جا دارد از مسئولین وزارت ورزش و جوانان بابت اعتمادی که به مجموعه سرزمین ایرانیان داشتند تشکر و قدردانی کنم و انشاالله بتوانیم با زیرساخت ها و امکاناتی که در اختیار داریم خادمان صدیقی برای ورزش کشور باشیم.

وی اضافه کرد: بسیار شادمان هستیم که میزبانی مسابقات لیفت قهرمانی کشور را برعهده داریم و بدون شک با استقبالی که اجرا شده بتوانیم میزبان مسابقات پرشور با سطح کیفی بسیار مناسبی در این مجموعه باشیم.

پورحسین در خاتمه گفت: در روز اختتامیه این مسابقات یک رویداد کشوری دیگر هم در برنامه ها گنجانده ایم که مربوط به رقابت های اتومبیلرانی اسلالوم امدادی است که امیدواریم به بهترین شکل ممکن بتوانیم میزبان این مسابقات باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 80

به "برگزاری مسابقات لیفت قهرمانی کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مسابقات لیفت قهرمانی کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید