برای حمایت از استقلال به ورزشگاه رفتم، این تیم تنهاتر از همیشه است

به گزارش مجله سیاران، به گزارش خبرنگاران، در روزی که استقلال بدون مدیر، مربی، سرپرست در آخرین بازی از نیم فصل اول به میدان رفت و میهمانش شاهین بوشهر را با 4 گل مغلوب کرد، تعدادی از پیشکسوتان این تیم به منظور حمایت از آن در ورزشگاه حضور یافته بودند. یکی از این پیشکسوتان، اکبر کارگرجم کاپیتان و ملی پوش سابق این تیم بود.

برای حمایت از استقلال به ورزشگاه رفتم، این تیم تنهاتر از همیشه است

کارگرجم ابتدا در خصوص بازی گفت: تنها ایرادی که می توان به کار بچه ها در این بازی گرفت از هم گسیختگی در خط دفاعی بود. بچه های ما در دفاع کم حوصله و بی نظم بودند و این باعث شد تا مهاجمان شاهین چند بار صاحب موقعیت شده و یکبار هم به گل برسند. این اتفاق در بازیهای حساس با تیم های قوی تر می تواند مشکل ساز باشد. اما در فاز تهاجمی استقلال بهترین تیم ایران است. تاکتیک های متنوع و راه های رسیدن به دروازه حریف بزرگ ترین ویژگی استقلال در این فصل است.

وی اضافه کرد: بچه ها مقابل شاهین 4 گل زدند و می بینیم هر کدام از این 4 گل با استفاده از یک تاکتیک خاص بود و به جز این 4 گل، بارها هم روی دروازه حریف موقعیت ایجاد کردند. سالها بود چنین بازیهای چشم نوازی را از استقلال ندیده بودم.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص حضور در ورزشگاه آزادی گفت: تیم ما همیشه مظلوم بوده و این روزها مظلوم تر و تنهاتر از همیشه است. نمی دانم چرا باید این تیم نه مدیرعامل داشته باشد، نه مربی، نه سرپرست و نه کسی که به دنبال حل مشکلاتش باشد. همه می خواهند از قِبل این تیم خودشان را مطرح کنند. من احساس کردم و تشخیص دادم در این روزهای تنهایی باید بیشتر کنار تیم باشم. برای همین هم به تمرین رفتم و سری به بچه ها زدم و هم برای بازی به ورزشگاه رفتم تا مثل یک هوادار در کنار تیمی باشم که موهایم را در آن سپید کردم.

کارگرجم تاکید کرد: وزارت ورزش باید هرچه زودتر تکلیف این تیم را تعیین کند. هوادار استقلال دیگر نمی پذیرد تیمش با این شرایط کار را دنبال کند. نیم فصل اول تمام شد و اتفاقاتی که برای این تیم افتاد در دنیا بی سابقه است. متاسفانه با تیم ما کاری کردند که ساختارش در حد یک تیم محلی پایین بیاید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 6

به "برای حمایت از استقلال به ورزشگاه رفتم، این تیم تنهاتر از همیشه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای حمایت از استقلال به ورزشگاه رفتم، این تیم تنهاتر از همیشه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید