انتقاد شدید یک نماینده مجلس ، شرایط کرونا در شمال وخیم می گردد ، دستگاه های اجرایی کم کاری کردند

به گزارش مجله سیاران، نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس گفت: شرایط شیوع کرونا قبل از تعطیلات قرمز نبود اما تجمع اخیر مسافران شرایط را وخیم خواهد نمود. دستگاه های اجرایی استان باید دقت لازم را به این مسائل داشته باشد. این دستگاه ها می توانند محدودیت هایی اعمال نمایند.

انتقاد شدید یک نماینده مجلس ، شرایط کرونا در شمال وخیم می گردد ، دستگاه های اجرایی کم کاری کردند

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، منصور علی زارعی در انتقاد از تشدید مسافرت های مردم به شهرهای شمال کشور گفت: عزاداری های شهر مازندران هر ساله بسیار با شکوه بود و با راه افتادن دسته ها به خیابان، جمعیت عزادار زیادی را به برون از خانه می کشاند. این سبک عزاداری ها سال جاری تعطیل شد تا از شیوع ویروس پیشگیری کند اما مسافرت ها به این شهرها مشکلاتی را به وجود آورده است.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس با بیان اینکه قبل از تعطیلات از مردم خواستیم که به شهرهای شمالی سفر ننمایند گفت: مردم به این نکات گوش نکردند. با اینکه ورود به ساحل دریاها ممنوع بود اما عده زیادی به ساحل رفتند. شرایط شیوع کرونا قبل از تعطیلات قرمز نبود، اما تجمع اخیر مسافران شرایط را وخیم خواهد نمود.

این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس یازدهم اضافه کرد: دستگاه های اجرایی استان باید دقت لازم را به این مسائل داشته باشد. این دستگاه ها می تواند محدودیت هایی اعمال نمایند. هم اکنون در ورودی برخی از شهرها به صورت مقطعی تب سنجی و کنترل صورت می گیرد اما این حجم از کنترل اصلا کافی نیست.

زارعی گفت: دستگاه های اجرایی در خصوص سفر به شمال کم کاری می نمایند. مثلا دو هفته پیش که یک روز تعطیل بود، جاده را در روزهای پنجشنبه و آدینه بسته بودند، در حالی که باید چهارشنبه این کار را می کردند. در همان روز چهارشنبه مسافر بسیاری وارد شهر شدند و به نوعی تجمع های خطرناکی را رقم زدند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 مهر 1399 بروزرسانی: 24 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 612

به "انتقاد شدید یک نماینده مجلس ، شرایط کرونا در شمال وخیم می گردد ، دستگاه های اجرایی کم کاری کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد شدید یک نماینده مجلس ، شرایط کرونا در شمال وخیم می گردد ، دستگاه های اجرایی کم کاری کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید