امیر حیدری: تحرک رزمی نیروی زمینی ارتش به 95 درصد رسیده ، اقدامات نزاجا باید از فضای مجازی منتشر شود

به گزارش مجله سیاران، فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه تحرک این نیرو به 70 الی 95 درصد رسیده است، گفت: در حوزه رزهی تمام ادوات شنی دار به صورت کنسرواسیون در آمده و آماده انجام هرنوع ماموریتی است.

امیر حیدری: تحرک رزمی نیروی زمینی ارتش به 95 درصد رسیده ، اقدامات نزاجا باید از فضای مجازی منتشر شود

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع مسئولان فضای مجازی این نیرو، گفت: فضای مجازی، فضای فرصت هاست تا بتوانیم از این راه بهترین بهره برداری را برای ارتقای تعالی معنوی کارکنان این نیرو ببریم.

وی با بیان اینکه با تولید محتوای مناسب و اخبار صحیح می توانیم دشمنان را از دروغ پردازی و شایعه پراکنی دور سازیم گفت: فضای خبر و اطلاع رسانی به سرعت در حال پیشروی است، امروز ارتش جمهوری اسلامی با ورود به فضای مجازی فرصت مناسبی را دارد تا با تولید محتوای فاخر و اخبار موثق، دشمنان را در رسیدن به اهداف شوم خود نا امید سازد.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری با اشاره به اقدامات اجرا شده در حوزه تحرک نیروی زمینی ارتش افزود: امروز در بعد رزمی، تحرک نزاجا به 70 الی 95 درصد رسیده است، در حوزه رزهی تمام ادوات شنی دار به صورت کنسرواسیون در آمده و آماده انجام هرنوع ماموریتی است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: این نیرو در حوزه نیروی انسانی، با اجرای طرح های لبیک، برنامه های حمایتی و معیشتی کارکنان از بدو استخدام تا سرانجام خدمت پیش بینی شده است که هم اکنون در این نیرو در حال اجرا است، همچنین طرح هایی مانند پیوند آسمانی به هر زوج مبلغ 10 میلیون تومان، 30 میلیون تومان وام ودیعه مسکن، اهدای مبلغ 8 میلیون تومان به تولد فرزندان دو قلو و کمک هزینه تحصیل دانشگاه آزاد برای فرزندان کارکنان اهدا می شود.

وی تأکید کرد: نیروی زمینی ارتش در حوزه ساخت و تحویل منازل سازمانی 23 هزار واحد منزل سازمانی در حال ساخت در سراسر کشور دارد که در شهر های مشهد، ارومیه، کرمانشاه، دزفول و کرمان این پروژه ها به بهره برداری رسیده است.

وی در سرانجام خطاب به مسئولان فضای مجازی گفت: نیروی زمینی ارتش اقدامات گسترده ای در حوزه های مختلف انجام داده که نیاز است از طریق فضای مجازی به صورت صحیح و موثق اطلاع رسانی شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1399 بروزرسانی: 10 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 583

به "امیر حیدری: تحرک رزمی نیروی زمینی ارتش به 95 درصد رسیده ، اقدامات نزاجا باید از فضای مجازی منتشر شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیر حیدری: تحرک رزمی نیروی زمینی ارتش به 95 درصد رسیده ، اقدامات نزاجا باید از فضای مجازی منتشر شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید