الهامی، دژاگه و خانزاده به کمیته انضباطی احضار شدند

به گزارش مجله سیاران، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال سرمربی و دو بازیکن تیم تراکتور را به این کمیته احضار کرد.

الهامی، دژاگه و خانزاده به کمیته انضباطی احضار شدند

به گزارش مجله سیاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی درباره گزارش رئیس کمیته داوران فدراسیون علیه نادر دست نشان مبنی بر نشر اکاذیب به وسیله انجام مصاحبه پس از ملاقات بین دو تیم سپیدرود و مس رفسنجان و بیان مطالبی علیه داور مسابقه، با توجه به محتویات پرونده و مفاد مصاحبه منتشره از سوی دست نشان، تخلف انتسابی به ایشان محرز و مسلم تشخیص داده شده و مستند به ماده 71 از مقررات انضباطی مصوب 1397 با لحاظ رعایت ماده 93 از این مقررات، به توبیخ کتبی و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

ملاقات تیم های شاهین شهرداری بوشهر و شهر خودرو مشهد از سری رقابت های لیگ برتر در هفته هفدهم برگزار و از سوی خداکرم ایزدپناه، مدیر تیم شاهین شهرداری بوشهر تخلفاتی مبنی بر توهین و افترا نسبت به داور رخ داد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

تیم شاهین شهرداری بوشهر به دلیل فحاشی و پرتاب اشیا توسط تماشاگرانش و حمله فرد ناشناس به داور منسوب به باشگاه شاهین، به پرداخت 300 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رأی قابل تجدیدنظر است).

کمیته انضباطی به باشگاه شاهین شهرداری بوشهر اخطار می دهد چنانچه رفتار تماشاگران اصلاح نگردد، در اولین بازی نسبت به محرومیت تماشاگران، مقررات انضباطی اعمال می گردد.

درباره تخلف رضا خانزاده، بازیکن تراکتور تبریز و همچنین با توجه به تخلفات اجرا شده از سوی ساکت الهامی، سرمربی و اشکان دژاگه، بازیکن تراکتور و تماشاگران منتسب به این باشگاه، مقرر شد تا جلسه ای روز 14 بهمن ماه برگزار و تخلفات اجرا شده آنالیز گردد. بر همین اساس نفرات فوق باید در جلسه کمیته انضباطی حضور داشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 147

به "الهامی، دژاگه و خانزاده به کمیته انضباطی احضار شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الهامی، دژاگه و خانزاده به کمیته انضباطی احضار شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید