آیا اسکوچیچ در بازی با عراق، به نیمار استقلالی ها بازی می دهد؟

به گزارش مجله سیاران، جادوی مهدی قایدی مقابل کامبوج، باعث شد تا بسیاری او را یکی از شانسهای حضور در ترکیب ثابت تیم ملی مقابل عراق بدانند اما به نظر می رسد که قایدی همچنان روی نیمکت بنشیند.

آیا اسکوچیچ در بازی با عراق، به نیمار استقلالی ها بازی می دهد؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مهدی قایدی بازیکن ریز نقش و تکنیکی تیم ملی حدود 30 دقیقه مقابل کامبوج در زمین حضور داشت اما در همین مدت، هم پاس گل داد، هم برای تیم ملی پنالتی گرفت و هم دومین گل ملی اش را به ثمر رساند. تک تک حرکات قایدی در زمین، شبیه به یک جادوگر به نظر می رسید. مدت ها بود، هیچ بازیکنی در پیراهن تیم ملی آنقدر هیجان انگیز ظاهر نشده بود. البته که حریف، تیم عظیم و سرسختی نبود اما قایدی نشان داد که چه قابلیت هایی دارد و می تواند هر لحظه برای هر حریفی خطرناک باشد.

حالا پس از این نمایش درخشان از سوی قایدی بسیاری معتقد هستند قایدی یکی از بازیکنانی است که می تواند در بازی مقابل عراق به فرایند نتیجه گیری تیم ملی یاری کند، هر چند انتخاب دراگان اسکوچیچ برای خط حمله تیم ملی زوج سردار آزمون و مهدی طارمی است و این مربی کروات مثل بازی حساس با بحرین از زوج اصلی خط حمله تیم ملی استفاده خواهد نمود اما مطمئنا اگر کار تیم ملی گره بخورد، قایدی یکی از تعویضهای اسکوچیچ در نیمه دوم برای بازکردن گره خواهد بود. قایدی می تواند در نیمه دوم با حرکاتش، دفاع عراق را اذیت کند و اگر تیم ایران از حریف پیش باشد باز هم در دقایق پایانی سرعت و تکنیک مهدی می تواند برای ایران مفید باشد و تعداد گلهای ایران را بیشتر هم بکند. به همین دلیل است که احتمال حضور قایدی در نیمه دوم زیاد است.

قایدی که پیش از دعوت شدن عارف غلامی به تیم ملی، تنها نماینده استقلال در تیم ملی بود و به نیمار استقلالی ها شهرت دارد، با بازی خوبش در مقابل کامبوج، چشمها را خیره نموده و حالا هواداران تیم ملی امیدوارند که فردا قایدی بتواند، مقابل عراق به میدان برود و حتی گل هم بزند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 تیر 1400 بروزرسانی: 17 تیر 1400 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 1115

به "آیا اسکوچیچ در بازی با عراق، به نیمار استقلالی ها بازی می دهد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا اسکوچیچ در بازی با عراق، به نیمار استقلالی ها بازی می دهد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید